Program pro celou rodinu v ovocných sadech Bříství u Kolína již tuto sobotu od 10:00

Program pro celou rodinu v ovocných sadech Bříství u Kolína již tuto sobotu od 10:00

Farmářský trh, prohlídku farmy, ochutnávky, kapelu, skákací kombajn, vyjížďky na koních, malování na obličej, divadlo dětí Karlovy Vary, soutěže pro děti a mnohem víc pro Vás připravilo ministerstvo zemědělství na sobotu 14. října v ovocných sadech Bříství u Kolína. (www.bristvi.cz)

Na Bříství žije rodina Žertů již více než 325 let. V současné době se zaměřujeme na pěstovávání jablek, hrušek a jahod. Našim cílem je vypěstovat kvalitní a hlavně zdravé ovoce, za což jsme držitelé ochranné známky SISPO a Polabí regionální produkt. Naše ovoce je dostatečně vyzrálé a přitom šťavnaté, naše ovoce má zkrátka chuť. Pěstujeme celkem 16 odrůd jablek, z kterých vyrábíme i vlastní 100% jablečný mošt a 4 odrůdy hrušek. Odrůdová skladba ovoce je jak pro okamžitý konzum, tak i k zimnímu uskladnění. Na jaře nabízíme 2 osvědčené odrůdy jahod.

Ovoce z ovocných sadů Bříství = kvalitní ovoce pěstované s láskou a pečlivostí.

Termín akce: sobota 14. 10. 2017

Místo: Ovocné sady Bříství, Bříství – Křechoř 18

Čas: 10:00 – 15:00

Program:

farmářský trh, prohlídka farmy, ochutnávky, kapela, skákací kombajn, vyjížďky na koních, malování na obličej, divadlo dětí Karlovy Vary, soutěže pro děti a mnohem víc…

Vstup na akci je ZDARMA včetně doprovodného programu.

Těšíme se na Vás 😊

Napsat komentář

Close Menu