Přijeďte se podívat na Statek Horní Dvorce – 30. 7. 2016

Přijeďte se podívat na Statek Horní Dvorce – 30. 7. 2016

V sobotu 30. 7. 2016 se od 10:00 do 15:00 uskuteční “Den otevřených vrátek” projektu Poznej svého farmáře na Statku Horní Dvorce.

Celou akci zahájíme představením hostitelské farmy a jejich produktů. Můžeme se těšit na ochutnávky jejich produkce, ochutnáte čerstvé i zrající sýry z ovčího i kravského mléka a jehněčí masné produkty. Nebude chybět ani hudební doprovod, farmářský trh a zábava pro děti.

Během dne se budou moci návštěvníci podívat, jak se pasou ovce, nebo jak se vyrábí sýr. Pro děti i dospělé budou umožněny projížďky na koních.

Farmářského trhu se zúčastní i farmáři z okolí, kteří budou v průběhu dne mít krátké rozhovory s moderátorem o jejich produktech a farmě. Jedním z účastníků bude i Tkalcovna Strmilov, která bere vlnu ze Statku Horní Dvorce a dále ji zpracovává. O hudební doprovod se postará kapela SKLENĚNÁ RYBA (změna v programu), celou akci bude moderovat moderátor Milan Džuba.

Akce na Statku Horní Dvorce se zúčastní i Regionální potravina, která zde představí produkty z Jihočeského kraje oceněné značkou Regionální potravina.

 

Close Menu