Přijďte si vyléčit tělo i mysl na česnekovou farmu!

Česnek je lék, životabudič i afrodiziakum. Látky obsažené v kvalitním česneku působí na organizmus natolik blahodárně, že s nimi můžete omládnout, tvrdili to aspoň tibetští mnichové.

Pro své léčivé a posilující účinky byl česnek ve starověku považován za posvátnou rostlinu. Jeho příděly údajně dostávali egyptští otroci stavějící pyramidy a stejně tak řečtí a římští vojáci na válečných výpravách.

Řízný český česnek se díky invazi mdlého česneku z dovozu stal vyhledávaným artiklem a vztah zákazníků i konzumentů k němu nabývá téměř rysů starověké posvátnosti.

Přijďte si pro svůj díl životabudiče v sobotu 5. září v rámci dalšího dílu seriálu Poznej svého farmáře na farmu BulKo v Dobřichově. Farma se specializuje na produkci ovoce a zeleniny, kraluje jí právě kvalitní český česnek a masitá rajská jablka.

Kromě produkce hostitelské farmy můžete ochutnat a nakoupit i výrobky dalších farmářů z regionu, např. sirupy a zavařeniny, lesní a lipový med nebo perníčky, potěšit se vystoupením zpěváka, tanečníků i kouzelníka. Na děti čekají hry a soutěže, celkově to vypadá na skvěle strávenou sobotu, která prospěje vaší duši i tělu!

Bulko Poznej svého farmáře

Close Menu