Pohledem na svět z koňského hřbetu se kochali návštěvníci Farmy Galloway

Pohledem na svět z koňského hřbetu se kochali návštěvníci Farmy Galloway

Vyjížďky na koních si totiž mohli užít všichni do sytosti. Jako již tradičně celá akce vypukla kolem desáté hodiny představením hostitelské farmy, po níž následovala ukázka porcování a ochutnávka sladkovodní ryby v rámci projektu Ryba na talíř.

Zájemci, kteří zrovna neholdovali koním, si během dne určitě užívali pohledu na ovce a další zvířectvo. Farma Galloway se totiž mimo jiného zaměřuje nejen na chov, ale i porážku a bourání na vlastních jatkách. Návštěvníci akce Poznej svého farmáře si díky tomu mohli zakusit jehněčí i skopové maso v té nejlepší biokvalitě. Poté jsme se odebrali na ukázku historického šermu. Pro děti byl mezitím opět připraven program v podobě soutěže „O velký kulový“ a skákacího kombajnu, jenž klasicky zabavil všechny dětské věkové kategorie.

Den utekl jako voda a bylo na čase se rozloučit nejen s majiteli Farmy Galloway, ale i se všemi návštěvníky, kteří se na farmu budou velmi rádi vracet i v budoucích časech. V Plzeňském kraji ještě zůstaneme, už příští týden se budeme na Vás těšit na Ekofarmě Svinná.

Napsat komentář

Close Menu