Dvůr Seletice přenesl své návštěvníky do „starých dobrých časů“

Dvůr Seletice přenesl své návštěvníky do „starých dobrých časů“

Červen se přehoupl do své druhé části a projekt Poznej svého farmáře opět vyrazil za novými zážitky a poznáním. Tentokrát jsme se vypravili na Dvůr Seletice do Středočeského kraje. Již od 10:00 hodin se to tak v prostorách této farmy „hemžilo“ velkým počtem lidí, kteří byli okouzleni nejen farmářským uměním manželů Peškových, ale také starobylou atmosférou, tolik patrnou na každém kroku.

Dvůr Seletice se může, mimo jiného samozřejmě, pyšnit zdravými a spokojenými zvířaty, což sami návštěvníci spatřili během ukázky stříhání a nahánění ovcí či ukázky parkouru. Po této zajímavé podívané se většina z nás odebrala na ochutnávky seletických produktů, na jejichž chuť a vůni se nedá zapomenout. Během celého dne pak probíhaly prohlídky farmy, seznamování se s dalšími lokálními farmáři a nákup bezkonkurenčně nejlepších regionálních produktů. Pro děti byl již klasicky připraven program v podobě skákacího kombajnu či malování na obličej.

Dvůr Seletice se pro nás stal velmi milou zastávkou a věříme, že stejně tak tomu bude i příští týden na Kozojedském dvoře ve Zlínském kraji.

Close Menu